Korepetycje z Kamsoft

Korepetycje z Kamsoft programu aptecznego

Korepetycje z Kamsoft programu aptecznego są bardzo ważne ze względu na fakt, iż program apteczny KAMSOFT jest najpopularniejszym kompleksowym systemem wspomagania pracy w aptekach w całej Polsce, co za tym idzie poznanie jego funkcji pomoże Ci w późniejszej pracy w zawodzie farmaceuty. 
W dzisiejszych czasach apteka nie może funkcjonować bez programu aptecznego. Jest to oprogramowanie służące do obsługi procesów sprzedażowych, ale również i do śledzenia stanów magazynowych oraz działań analizy i administracji. 
Na początku budzi strach i dystans, na prawdę niepotrzebnie. 

Korepetycje z Kamsoft programu aptecznego zawierają:

Korepetycje z Kamsoft

Korepetycje ze sprzedaży to część korepetycji z programu aptecznego KAMSOFT, na których dowiesz się jak obsługiwać moduł sprzedażowy, jakie są możliwości sprzedażowe, wycena receptury i jak obsługiwać pacjentów z kartami kredytowymi i epruf. Na korepetycjach dowiesz się jak współpracować z kompendium leków PHARMINDEX, poznasz skróty klawiszowe, które na pewno ułatwią Ci późniejszą pracę w zawodzie farmaceuty.

Korepetycje z zamówień to część korepetycji z programu aptecznego KAMSOFT, na których dowiesz się jak utworzyć nowe zamówienie, wybrać hurtownie według wskazanych kryteriów czyli nauczysz się jak zrobić zamówienie towaru drogą internetową. 

Korepetycje z zakupów to część korepetycji z programu aptecznego KAMSOFT, na których dowiesz się jak rejestrować faktury zamówieniowe, faktury korygujące, przesunięcia międzymagazynowe. Nauczysz się jak wprowadzać faktury z hurtowni z pliku lub te przesłane drogą elektroniczną, czyli za pomocą internetu.

Korepetycje z magazynu to część korepetycji z programu aptecznego KAMSOFT, na których dowiesz się do czego służy magazyn, jakie są jego możliwości i dodatkowe funkcje. Nauczę Cię przeprowadzenia niezbędnych operacji takich jak zmian cen urzędowych, limitów, jak w sposób łatwy i szybki przeprowadzić remanent.

Korepetycje z zestawienia to część korepetycji z programu aptecznego KAMSOFT, na których dowiesz jak wykonywać wszelkiego rodzaju zestawienia refundacyjne, zestawienia księgowe, jak definiować własne zestawienia. 

Korepetycje z analizy to część korepetycji z programu aptecznego KAMSOFT, na których dowiesz się do czego służy analiza pracy apteki od strony ekonomicznej i jak w sposób graficzny, czyli na wykresach przedstawić wyniki analiz.

Korepetycje z płatności to część korepetycji z programu aptecznego KAMSOFT, na których dowiesz się jak rozliczać się z dostawcami i odbiorcami, w jaki sposób wystawiać polecenia przelewu i dokumentów KP i KW. Nauczę Cię jak prowadzić rejestr kasowy, jak dokładnie rozliczyć osoby z personelu, uwzględniając płatności kartami kredytowymi, epruf, wpłatami i wypłatami z kasetki.

Korepetycje z administracji to część korepetycji z programu aptecznego KAMSOFT, na których dowiesz się jak nadawać hasła i uprawnienia poszczególnym osobom z personelu.

Korepetycje z e-recepty - NOWOŚĆ

Korepetycje z e-recepty to część korepetycji z programu aptecznego KAMSOFT, na których dowiesz się jakie są różnice między e-receptą, a receptą papierową. Nauczę Cię jak sprawnie poruszać się po nowym module w KAMSOFCIE. 

Cennik

Korepetycje z Kamsoft
60 za godzinę
  • korepetycje poprzez Skype itp.
  • upust za większą ilość godzin
Skype

Cennik

Korepetycje z Kamsoft
120 za godzinę
  • korepetycje stacjonarne w lokalu
  • upust za większą ilość godzin
WARSZAWA
0 %
upust do

Zamów cykl korepetycji i zyskaj upust aż do 20%

Szczegóły uzgodnimy podczas rozmowy telefonicznej.

Opinie

korepetycje z Kamsoft - opinie

Korepetycje z Kamsoft polecam. Sensownie, klarownie. Dało mi ogromne poczucie pewności siebie. 

Anna K.