Korepetycje z farmacji

Aleksandra Bloch - szkolenia i korepetycje z farmacji

Korepetycje z farmacji

Receptura i Kamsoft

Korepetycje z farmacji, korepetycje z receptury inaczej korepetycje z technologii postaci leku (TPL) jak i korepetycje z programu aptecznego KAMSOFT, to wszystko znajdziesz u mnie. 
Indywidualne i grupowe korepetycje skutecznie i z sukcesem realizuje online i stacjonarnie w Warszawie. Namawiam do wybrania online formy przekazywania wiedzy, bowiem jest to zdecydowanie bardziej komfortowa i szybsza forma, a co za tym idzie i tańsza.

Korepetycje z farmacji online

Korepetycje z farmacji online realizuje poprzez Skype. Każdy wie co to jest Skype, ale nie wszyscy wiedzą, że podczas rozmowy „na skypie” mogę udostępnić obraz ze swojego ekranu na Twoim komputerze, a jednocześnie przez mikrofon wyjaśniać wszystko co robię. Masz możliwość na swoje oczy doświadczyć indywidualnego rodzaju korepetycji, na przykład z programu aptecznego KAMSOFT, zadając pytania na bieżąco i rozwiewając wątpliwości. Wiedzę łatwo przyswoisz jednocześnie słysząc i oglądając zagadnienia. Korepetycje z receptury, którą najczęściej wybierają uczniowie jest za pośrednictwem Skype, ale i poprzez mail. To także skuteczna metoda udzielania korepetycji z farmacji. Wysyłasz do mnie receptę, ewentualne pytania dodatkowe, ja w odpowiedzi wysyłam rozwiązanie.
Wprost wynikają i oszczędności:

 • oszczędzasz swój czas na dojazd i powrót z korepetycji,
 • oszczędzasz finanse nie płacąc za mój czas dojazdu i powrotu z korepetycji,
 • oszczędzasz finanse nie płacąc za wynajem gabinetu.
Korepetycje z farmacji stacjonarne w Warszawie

Korepetycje z farmacji stacjonarne, w gabinecie w Warszawie są dla lubiących tradycyjny przekaz wiedzy. Dokładny adres podam podczas umówienia korepetycji.

Moje korepetycje z farmacji to:

 • korepetycje z receptury (TPL) dla przyszłych techników i magistrów farmacji nie mających za wiele czasu na opracowanie samemu dużego materiału z receptury (TPL) w trakcie nauki bieżącej,
 • korepetycje z receptury (TPL) dla przyszłych techników i magistrów farmacji przygotowujących się do egzaminu praktycznego,
 • korepetycje z receptury (TPL) i korepetycje z programu aptecznego KAMSOFT dla techników i magistrów farmacji nie mających praktycznego doświadczenia, a na potrzeby pierwszej pracy,
 • korepetycje z receptury (TPL) i korepetycje z programu aptecznego KAMSOFT dla techników i magistrów farmacji wracających do pracy po dłuższej nieobecności spowodowanej na przykład urlopem macierzyńskim.

 • Cennik

  Korepetycje z receptury
  60 za godzinę
  • korepetycje poprzez Skype itp.
  • upust za większą ilość godzin
  Skype

  Cennik

  Korepetycje z receptury
  120 za godzinę
  • korepetycje stacjonarne w lokalu
  • upust za większą ilość godzin
  WARSZAWA
  0 %
  upust do

  Zamów cykl korepetycji i zyskaj upust aż do 20%

  Szczegóły uzgodnimy podczas rozmowy telefonicznej.

  Opinie

  Korepetycje z farmacji online to mega sprawa. Obliczenia witamin, etanolu już nigdy nie będą moją piętą achillesową. Taka specyficzna forma nauki bardzo mi odpowiadała, ponieważ wysyłałam pytania na mail i w krótkim czasie otrzymywałam odpowiedź pisemną, którą później traktowałam jako notatki przypominające temat. Chcesz w łatwy i przyjemny sposób nauczyć się receptury to zapraszamy do Aleksandry na korepetycje z farmacji online.  

  Asia studentka farmacji