Korepetycje z receptury

Korepetycje z receptury

Korepetycje z receptury (TPL) inaczej korepetycje z Technologii Postaci Leku są bardzo ważne ze względu na fakt, iż to właśnie od wiedzy na temat ww. przedmiotu zależy wynik egzaminu praktycznego, bez którego nie staniemy się pełnoprawnym farmaceutą, ale i wiedza ta będzie nam potrzebna w pracy. Korepetycje indywidualne z receptury to idealne uzupełnienie kursu online o nazwie „Receptura apteczna kurs online”, w którym znajdziesz zbiór gotowych (obliczenia i wykonanie) recept leków robionych i lekcji z teorii. Każda Polska apteka ma obowiązek posiadania receptury aptecznej. Jest to wymóg wynikający z uchwalonej 1 października 2002 roku ustawy Prawa Farmaceutycznego. Receptura apteczna uważana jest za kwintesencje zawodu farmaceuty. Umiejętność własnoręcznego wykonywania leku, wiedza na temat poprawności jej wypisania i kontrola recepty to cecha, która odróżnia farmaceutę od zwykłego sklepikarza.
Korepetycje z receptury (TPL) czyli z Technologii Postaci leku mogą obejmować wiele zagadnień:

  • korepetycje z receptury opracowania produktów leczniczych,
  • korepetycje z receptury weterynaryjnej,
  • korepetycje z receptury kosmetycznej.
Korepetycje z receptury

Korepetycje z receptury obejmują omówienie postaci leków recepturowych w różnej formie:

Korepetycje z roztworów, zawiesin i emulsji są częścią korepetycji z receptury (TPL) dadzą Ci wiedzę na temat podziału preparatów ze względu na miejsce stosowania, działanie, strukturę, ale także jakie są im stawiane wymagania. Pomogę Ci zrozumieć teorie, ale i obliczenia dawek jednorazowych i dobowych, jak i sprawdzenia niezgodności recepturowych.

Korepetycje z maści są częścią korepetycji z receptury (TPL), na której dowiesz się co to są maści, jaki jest ich podział. Omówimy też postacie maści, ich wchłanianie i wykorzystywane podłoża.

Korepetycje z tabletek są częścią korepetycji z receptury (TPL), na których dowiesz się jaki jest podział tabletek, określisz czas rozkładu tabletki. Na korepetycjach z receptury omówimy najczęściej używane substancje dodatkowe potrzebne do produkcji tabletki.

Korepetycje z proszków i granulatów są częścią korepetycji z receptury (TPL), na których omówimy podział granulatów i proszków, dowiesz się jak przeprowadzać kontrolę jakości granulatów, jakie używane są substancje pomocnicze do produkcji proszków i granulatów. Pomogę Ci w zrozumieniu i obliczeniu dawek jednorazowych i dobowych.

Korepetycje z czopków i globulek są częścią korepetycji z receptury (TPL), na których dowiesz się co to są czopki i globulki, jaki jest ich podział w zależności od podawania i działania. Omówimy również ich mechanizm działania i rozproszenia w organizmie, metodę wykonywania, wymagania stawiane podłożom do czopków i globulek, zalety jak i wady wybranego podłoża.


Korepetycje z receptury (TPL) inaczej korepetycje z Technologii Postaci Leków przygotują Cię z teorii i praktyki.

Na zajęciach z receptury możemy omawiać między innymi:

Korepetycje z szablonu recepty to część korepetycji z receptury (TPL), na której dokładnie zostanie omówiony wyglądu recepty, jej wymiarów, podziału i opisu jej zawartości to znaczy co powinna recepta zawierać.
Korepetycje z szablonu recepty nauczą Cie na co należy zwracać uwagę podczas obsługi pacjenta z receptą.

Korepetycje z nazw łacińskich to część korepetycji z receptury (TPL), na której dowiesz się jakich nazw łacińskich używamy podczas wypisywania recepty na leki recepturowe, leki zniżkowe jak i pełnopłatne.

Korepetycje z interakcji leków i substancji chemicznych to część korepetycji z receptury (TPL), na których dowiesz się jakie występują interakcje podczas używania leków i substancji chemicznych w recepturze, ale i leków wydawanych podczas obsługi pacjenta.

Cennik

Korepetycje z receptury
70 za godzinę
  • korepetycje poprzez Skype itp.
  • upust za większą ilość godzin
Skype

Cennik

Korepetycje z receptury
140 za godzinę
  • korepetycje stacjonarne w lokalu
  • upust za większą ilość godzin
WARSZAWA
super cena
0

Kup kurs online Receptura apteczna

to się opłaca porównując do korepetycji indywidualnych

Opinie

Korepetycje z receptury to najlepsza moja inwestycja poza uczelnią. W sposób przystępny szybko zrozumiałam “z czym to się je”. Polecam!

Katarzyna W.